Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/kocaelidebugun.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa-olusturucu/inc/styles-admin.php on line 392
Engelli öğrenciler, Payitaht’ın setini gezdi | Kocaelide Bugün

Engelli öğrenciler, Payitaht’ın setini gezdi

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 17-35 yaş aralığındaki hafif ve orta düzeydeki engelli öğrencilere eğitim veriyor. Merkezde eğitim alan 80 öğrenci, eğitmen ve idarecilerle birlikte İzmit..

Engelli öğrenciler, Payitaht’ın setini gezdi

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 17-35 yaş aralığındaki hafif ve orta düzeydeki engelli öğrencilere eğitim veriyor. Merkezde eğitim alan 80 öğrenci, eğitmen ve idarecilerle birlikte İzmit ilçesinde bulunan SEKA Film Platosunu ziyaret etti. Çekimleri devam eden Payitaht Abdülhamid dizisinin setini gezen engelli öğrencilerin mutluluğu ve merakı da gözlerine yansıdı.

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİLER

Payitaht Abdulhamid dizisinin setini gezen Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencileri, set alanına kurulan Osmanlı zamanındaki semtleri ve saray bahçesini gezdi. Padişah Abdulhamid’in dizi gereği misafirlerini ağırladığı ve set ekibi tarafından kurulan Saray Bahçesi’ni gezen öğrenciler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

PERA, GALATA VE SARAY BAHÇE’Yİ GEZDİLER

Dizi için platoda kurulan Osmanlı zamanındaki semtleri de gezen öğrenciler, kurulan evlere hayran kaldı. Padişah Abdulhamid’in yaşadığı yılları yansıtan sette Pera, Galata ve Saray Bahçe ön plana çıkan detaylardı. Cemil Meriç öğrencileri hayran oldukları dizinin çekildiği seti görmekten dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

 OYUNCU ABİLERİNE PASTA VERDİLER

Padişah Abdulhamid dizisinin oyuncularıyla da bir araya gelen engelli öğrenciler, yanlarında getirdikleri Abdulhamid temalı pastayı verdi. Dizide Edward Jorris karakterini canlandıran Serdar Deniz ve Lars karakterini canlandıran Selçuk Kılıç ile buluşan öğrenciler, oyuncu ağabeylilerinin samimi ve içten davranışlarına kayıtsız kalmadı ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Yanlarında getirdikleri pastayı da oyuncu abilerine teslim eden engelli öğrenciler, güzel bir gün geçirdiklerini belirterek kendilerine dizi için kurulan platformu gezdiren set ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL