Genel Güncel Manşetler Yaşam

ENGELLİLERİN YÜZÜ GÜLDÜ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de yaşayan İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e akülü sandalyelerini teslim etti. Kartepe Belediyesi, ilçede hasta ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için akülü..

ENGELLİLERİN YÜZÜ GÜLDÜ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de yaşayan İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e akülü sandalyelerini teslim etti.

Kartepe Belediyesi, ilçede hasta ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için akülü sandalye vermeye davet ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, evinde ziyaret ettiği İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e sağlıklı günler ve acil şifalar dileyerek akülü sandalyelerini teslim etti.

ENGELLİLERİN YÜZÜ GÜLDÜ

Kartepe’de yaşayan İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e akülü sandalyelerini teslim ettiler.

YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Sosyal belediyecilik konusunda örnek bir belediye olarak hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bu konuda, ilçedeki yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi her türlü yardım sağlanması, manevi ve sosyal yoksunluklarının giderilmesi için sorumluluk duyuyoruz. Sosyal Yardım, İşleri Müdürlüğümüz ile hizmet sağanağını aralıksız devam ettiriyoruz. Yeni Türkiye yolunda bizler de Kartepe’de Kartepelilerin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL