Eryarsoy Dilovası’nda seçim çalışmasına katıldı

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Başkan Dilovası’nda, İlçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe başkanı Osman Akbulut, İl Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Sönmez, Oğuzhan Keleş, Fazlı Korkmaz ve Dilovası Belediye..

Eryarsoy Dilovası’nda seçim çalışmasına katıldı

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Başkan Dilovası’nda, İlçe teşkilatını ziyaret etti.

İlçe başkanı Osman Akbulut, İl Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Sönmez, Oğuzhan Keleş, Fazlı Korkmaz ve Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ile birlikte Dilovası Belediyesine geçerek Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

ESNAF ZİYARETLERİ YAPTI
Eryarsoy daha sonra Dilovası’nda esnaf ziyaretleri yaptı. Esnaf ziyaretlerinde sorun ve istekleri tek tek dinleyen Eryarsoy ve beraberindekiler yapılacak yerel seçimlerinde Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir’e destek istediler.

KADIN KOLLARI TOPLANTISINA KATILDI
Günü Dilovası’nda geçiren Eryarsoy, akşam ise Teşkilata gelerek önce SKM Başkanı Yavuz Celep ile görüştü ardından da Kadın Kollarının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı. Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi ile yapılan toplantıda çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL