Güncel Manşetler

Eskihisar’da 3 bin kişiye balık ekmek dağıtıldı

Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İyilik Festivali programı kapsamında Eskihisar sahilinde 3 bin kişiye balık-ekmek dağıtıldı.   Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma..

Eskihisar’da 3 bin kişiye balık ekmek dağıtıldı
Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İyilik Festivali programı kapsamında Eskihisar sahilinde 3 bin kişiye balık-ekmek dağıtıldı.
 174000_ekran-alintisi

Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İyilik Festivali programı kapsamında Eskihisar sahilinde 3 bin kişiye balık-ekmek dağıtıldı. Düzenlenen programa şehit aileleri, muhtarlar ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İpek Çulha, “Bugüne kadar birçok aileye ulaştık. Annelerimiz için projeler geliştirdik. Bazen elbiselerle kapıları çaldık, bazen de kadınlarımızı kuaföre götürdük. İyilik dolu bir proje gerçekleştirdik. Bugünde Eskihisar Sahili’nde 3 bin kişiyle balık-ekmek festivali düzenliyoruz. Şehit ailelerimiz ve muhtarlarımız burada. Vatandaşlarımız burada. Hep birlikte iyiliklere devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL