Farabi’de Evde Sağlık Hizmetleri Eğitimi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başarılı bir şekilde düzenlendi. Düzenlenen sertifika programına başta Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Şenol Ergüney olmak üzere; Kocaeli..

Farabi’de Evde Sağlık Hizmetleri Eğitimi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı başarılı bir şekilde düzenlendi.

Düzenlenen sertifika programına başta Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Şenol Ergüney olmak üzere; Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz.Dr.Mürsel Durmaz, Sağlık Hizmetleri-İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı, Darıca İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Darıca Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Eray Ünaldı, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş ve tüm hastane yönetim ekibi de katılım gösterdiler.

Programın yürütülmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Op.Dr.Şenol Ergüney, Tüm kursiyerlere sertifika programında edinmiş oldukları bilgi ve becerilerin görevlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesine katkı sağlamasını temenni ettiğini ve bundan sonraki çalışma hayatlarında başarı dileklerinde bulundu.

Düzenlenen program sertifikaların kursiyerlere dağıtımı ve hatıra fotoğraf çekimi ile sonra son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL