Gebze hakkını alacak

Listelere bakıp, öyle oyunuzu verin CHP’nin Akse Sapağı’nda ki, SKM açılışında konuşan Serap Çakır, “partilerin yaptığı listeye bakarak, elinizi vicdanınıza koyup, öyle oyunuzu kullanın” dedi. Gökhan Orhan, “Ülkemiz, kentimiz, Gebzemiz..

Gebze hakkını alacak

Listelere bakıp, öyle oyunuzu verin

CHP’nin Akse Sapağı’nda ki, SKM açılışında konuşan Serap Çakır, “partilerin yaptığı listeye bakarak, elinizi vicdanınıza koyup, öyle oyunuzu kullanın” dedi. Gökhan Orhan, “Ülkemiz, kentimiz, Gebzemiz için yola çıktık, bugün de doğduğumuz, yaşadığımız mahalledeyiz” dedi. Nail Çiler’de bir kez daha İl vurgusu yaparak, “Gebze’nin hakkını alacak ekip göreve talip” dedi.

Millet İttifakı’nı temsilen 14 Mayıs seçimlerine hazırlanan CHP, Gebze’de üçüncü Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açtı. CHP’nin 5. Sıra Milletvekili adaya olan Serap Çakır’ın doğduğu ve yaşadığı mahalle olan Akse Sapağı’nda ki açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. CHP İlçe Başkanı, SKM Başkanı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Yöneticilerin katıldığı açılış töreninde, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi İlçe Başkanları, İl ve İlçe Yöneticileri de katılarak, Millet İttifakı adaylarına destek verdi. Milletvekili adayları Serap Çakır, Nail Çiler ve Caner Arduş’ta açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Ramazan Bayramı’nın son günü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na denk gelen Pazar gününde yapılan Akse Sapağı açılış törenine vatandaşların yanı sıra çocuklar da ilgi gösterdi. Çocuklar için pamuk şeker ve palyaçoların da hazır bulunduğu etkinliğe bini aşkın vatandaş katıldı. CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için yola çıktıklarını belirterek, “Ülkemize baharları getirmek, çocuklarımıza daha demokratik, daha refah bir Ülke bırakmak için çalışıyoruz. Ülkemiz, kentimiz, Gebzemiz için çıktığımız bu yolda, bugün de çocukluğumuzun, gençliğimiz geçtiği yaşadığımız mahallemizde, siz komşularımız, akrabalarımızla bir aradayız. Millet İttifakı’nın bileşenleri olarak bir aradayız. 14 Mayıs’ta Millet kazanacak, hep birlikte kazanacağız, hep birlikte tüm sorunları çözecek, bir iktidarı iş başına getireceğiz” dedi.

ÇİLER, ‘GEBZE HAKKINI ALACAK’

Gebze’de uzun yıllar öğretmenlik yapan, eski Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Akse Sapağı’nda ki açılışta da il vurgusu yaparak, “bizim davamız, mücadelemiz Gebze davası, Gebze mücadelesidir. Millet İttifakı olarak hazırlanan liste Gebze’ye verilen değeri göstermektedir. Biz de Gebze’yi temsilen meclise gidecek arkadaşlarımızla birlikte Gebze’nin hakkını savunup, Gebze’nin Büyükşehirli il olması için çaba harcayacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan, demokratik olmayan uygulamalardan kurtuluşu ortak akıldan, birlikte yönetmekten geçer. Millet İttifakı bu güçlü birlikteliği Türkiye’de kurdu, Kocaeli’de, Gebze’de kurdu. Bizlerin de üzerine düşen buna sahip çıkmak ve destek olmaktır. Bugün mübarek ramazan bayramı, dünya da çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Cumhuriyetimizi kuran Ulu Önder Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına, Vatan uğrunda şehit olan, gazi olan tüm kahramanlarımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz. 14 Mayıs’ta demokrasinin, değişimin ve baharın bayramı olacak” dedi.

İŞTE MİLLET, İŞTE LİSTE

Doğduğu ve yaşadığı mahalle olan Akse Sapağı’nda ki SKM açılışında ev sahibi konumunda olan Serap Çakır, yaptığı konuşmada Millet İttifakı’nın listesini övdü. Çakır, şunları söyledi; “bugün burada sizlerle olmak benim için ayrı bir mutluluk, ayrı bir heyecan, bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Türkiye’de tek adam rejimine, Ülke’yi ekonomik sıkıntılara sürükleyen, adaletsizliği, haksızlığı getiren bu sistemden kurtulmak için 6 lider bir araya gelerek, bir masa kurdu, Millet İttifakı’nı oluşturdu. Vatan ve Bayrağı her şeyin önüne koyan, insanlarımıza daha demokratik bir yaşam hakkı tanıyan bu ittifak, Millet’in kendisini temsil etmektedir. Millet İttifakı’nın Türkiye genelinde yaptığı listeler de ortada. Özellikle Kocaeli listesi ve Gebze’ye verilen önem hepimizin arzu ettiği, gönlümüzde olan bir listedir. Millet İttifakı iktidarında Gebze’nin 3 temsilcisi olacak. Sizlerden elinizi vicdanınıza koyarak, yapılan listelere bakarak oy kullanmanızı istiyorum. 14 Mayıs’ta Türkiye hakkını alacak, Kocaeli hakkını alacak, sizlerin oyları ile Gebze hakkını alacak” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL