Magazin Politika Surmanset

Gebze İlçe Başkanı Soba Aday Olmayacak

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ilçe kongresinde aday olmayacak Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba’nın da kongre sürecinde diğer bir çok ilçe başkanı gibi aday olmayarak kongrede..

Gebze İlçe Başkanı Soba Aday Olmayacak

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ilçe kongresinde aday olmayacak

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba’nın da kongre sürecinde diğer bir çok ilçe başkanı gibi aday olmayarak kongrede görevi yeni bir isme devredeceği öğrenildi.

Soba yaptığı açıklamada, “30 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşen Gebze 5. Olağan Kongresinde; yolu da, kaderi de, ülkemizle, milletimizle bütünleşmiş Ak davamızın bayrağını devralarak bu kutlu göreve başlamış, birlikte yürüyeceğimiz, yılmadan, yıkılmadan birlikte mesafeler kat edeceğimiz, birbirimize el vereceğimiz, omuz vereceğimiz yol arkadaşlarımızla birlikte de bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız.

ÖZVERİLİ BİR ÇALIŞMA

Hazreti Mevlana’nın , ‘Dert adamı yollara düşürür’ dediği gibi bizde Gebze’mizin ve kıymetli halkımızın dertlerini düşünerek onlara derman bulabilmek adına düştüğümüz bu yolda, 3 sene içerisinde siyasi ve teşkilat çalışmalarının fazla olduğu bir dönem geçirdik. Göreve başladığımız günden bugüne kadar 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 Milletvekili seçimlerini, ülkemiz ve milletimiz için dönüm noktası olan 16 Nisan 2017 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Değişikliği için Halk oylaması seçimlerini de büyük özverili bir çalışmanın sonucunda % 60.70 lik bir oy oranı ile başarı ile geçirdik.

DİMDİK DURDUK

Bunların yanı sıra, 2013 ten bu yana devletimizi ve Milletimizi içten içe kemiren FETÖ terör örgütü ile mücadelede her zaman devletimizin ve hükümetimizin yanında olarak amansız mücadeleye devam ettik. Ayrıca ülkemizi esaret altına almak için, içten ve dıştan karanlık güçler tarafından girişilen, Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü korumak ve kollamak adına tarihi bir dönüm noktası olan 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi karşısında da devletimiz ve milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde dimdik durarak bu kötü günleri de millet olarak zaferle sonuçlandırdık.

YENİ ARKADAŞA DEVREDECEĞİM

Görev almamdan bugüne değin genel merkezimizin, İl ve İlçe Teşkilatımızın ve halkımızın bize verdiği emaneti yere düşürmemek onların layık gördüğü görev ve yetkileri boşa çıkarmamak için her daim makamların değil davamızın adamlığını savunmak için gücümün yettiği kadar davayı temsil etmeye, dilimin döndüğü kadar Hakk’ı anlatmaya gayret gösterdim. Büyük bir onur ve şerefle yürütmeye çalıştığım Ak Parti Gebze İlçe Başkanlığı görevinde taşıdığım bayrağı 24 Eylül 2017 tarihindeki kongremiz ile yeni bir arkadaşımıza devredeceğim.

HAYIRLI OLSUN

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Syn Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bu kutlu davada, onun ilçe başkanlığını yapma şerefini bana nasip eden Allah’a sonsuz hamdü senalar olsun. Bu süre zarfında bizi bu göreve layık gören başta teşkilat büyüklerime, benimle beraber görev alan bütün teşkilat mensubu kardeşlerime, bizden yakın ilgisini esirgemeyen ilçemizin değerli protokolüne, yerel basınımıza ve özellikle kıymetli Gebze halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu hak davanın bir Ak neferi olarak her daim savunduğum ve savunmaya devam edeceğim partim adına, çok sevdiğim ülkem adına hepimiz adına Ak Partimizin tüm il ve ilçe kongrelerinin hayırlı olmasını diliyor hepinizi Allaha emanet ediyorum.” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL