Güncel Manşetler

Gebzelilerin acı gününde yanında

Gebze Belediyesi, Gebzelilerin her zaman olduğu gibi en acı günlerinde de yanlarında olmaya devam ediyor. Gebze Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü vefat eden Gebzeli vatandaşlar için çadır, şemsiye ve taziye yemeği hizmeti..

Gebzelilerin acı gününde yanında

Gebze Belediyesi, Gebzelilerin her zaman olduğu gibi en acı günlerinde de yanlarında olmaya devam ediyor. Gebze Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü vefat eden Gebzeli vatandaşlar için çadır, şemsiye ve taziye yemeği hizmeti veriyor.

 Gebze Belediyesi, Gebzelilerin her zaman olduğu gibi en acı günlerinde de yanlarında olmaya devam ediyor. Gebze Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü vefat eden Gebzeli vatandaşlar için çadır, şemsiye ve taziye yemeği hizmeti veriyor. Cenaze yakınlarının talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen hizmetten Gebzeliler oldukça memnun. En acı günlerinde Gebzelilerin yanında olan Gebze Belediyesi, son bir yıl içerisinde 142 cenaze evine 81 adet çadır, 132 adet şemsiye kurdu, taziye ziyaretine gelenler burada ağırlandı. Ayrıca son bir yıl içerisinde 596 cenaze evine toplam 40 bin kişilik taziye yemeği gönderildi. Gebze Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü cenaze yakınlarının talepleri doğrultusunda hizmetlerine devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL