Güncel Manşetler

Gebze’nin yeni zabıtalarıyla buluştu

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevlerine başlayan yeni zabıta memur adayları Başkan Köşker ile bir araya geldi. Yeni zabıta memuru adaylarına görevlerinde başarılar dileyen Başkan Köşker, “Gebze Belediyesi ailesine hoş geldiniz”..

Gebze’nin yeni zabıtalarıyla buluştu

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevlerine başlayan yeni zabıta memur adayları Başkan Köşker ile bir araya geldi. Yeni zabıta memuru adaylarına görevlerinde başarılar dileyen Başkan Köşker, “Gebze Belediyesi ailesine hoş geldiniz” dedi.

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevlerine başlayan yeni zabıta memur adayları Başkan Köşker ile bir araya geldi. 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan meclis salonunda yeni zabıta memuru adayları ile bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşke, “Gebze Belediyesi ailesine hoş geldiniz. Gebze Belediyesi büyük bir aile ve sizler de artık bu ailenin bir parçasısınız. Bundan sonraki dönemde hep birlikte Gebze’nin daha güzelleşmesi için birlikte mesai harcayacağız.

DAHA GÜZEL BİR GEBZE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Hepiniz farklı bölgelerden geldiniz. Gebze gerçekten güzel bir şehir ve aynı zamanda yaşanılacak bir şehir. Sizlerin de Gebze’nin kıymetini bileceğinden ve daha güzel olması için elinizden gelen gayreti göstereceğinizden şüphem yok” dedi. Başkan Köşker bir süre yeni zabıta memuru adayları ile sohbet etti. Zabıta memurları tarafından çiçek takdim edilen Başkan Köşker, “Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Başkan Köşker’in yeni zabıta memurları ile bir araya geldiği programda belediye başkan Yardımcısı Engin Güzel ilgili birim müdür ve şefleri de hazır bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL