Manşetler Surmanset

Genç Futbolcu Gebze’de Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Darıca Gençlerbirliği alt yapısında futbol hayatına başlayan ardından Kartalspor ve K.Birlikspor alt yapılarında forma giyen Harun Ezer(16), dün akşam antrenmandan çıktıktan sonra evine giderken trafik kazasında yaşamını yitirdi. Darıca Gençlerbirliği..

Genç Futbolcu Gebze’de Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Darıca Gençlerbirliği alt yapısında futbol hayatına başlayan ardından Kartalspor ve K.Birlikspor alt yapılarında forma giyen Harun Ezer(16), dün akşam antrenmandan çıktıktan sonra evine giderken trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Darıca Gençlerbirliği alt yapısında futbol hayatına başlayan ardından Kartalspor ve K.Birlikspor alt yapılarında forma giyen Harun Ezer, dün akşam antrenmandan çıktıktan sonra evine giderken trafik kazasında yaşamını yitirdi. Genç futbolcunun zamansız ölümü futbol camiasını yasa boğarken, Harun bugün gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Köşklüçeşme Mahallesi’nde bulunan Hatipönü Camii’nde son yolculuğuna uğurlanan Harun, Pelitli Köyü Mezarlığı’nda toprağa verildi.

SPOR CAMİASINDAN YOĞUN KATILIM

Harun Ezer’in cenaze törenine, Kocaeli İl Spor Müdürü Muzaffer Cintimar, Sultan Orhanspor Başkanı ve Ak Parti Gebze ilçe başkan adayı İrfan Ayar, Gebzespor Sportif Direktörü Abbas Sır, Gebzespor Teknik Direktörü Mehmet Akdemir, Sultan Orhanspor kulüp yöneticisi Serkan Özgenç, Darıca Gençlerbirliği Alt Yapı Sorumlusu Hasan Altuntaş, Darıca G.B Alt Yapı Koordinatörü İbrahim Erestin, Kocaeli Birlikspor Başkanı Erhan Yılmaz, Kocaeli Birlikspor Teknik Direktörü Cem Sinan Vergül, Gebzespor takım kaptanları, çok sayıda spor adamı ve merhum Harun Ezer’in takım ve sınıf arkadaşları katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL