Ekonomi Güncel Manşetler

Genç MÜSİAD Gebze’den dev etkinlik

Genç MÜSİAD Gebze, Türkiye’nin en önemli ticari etkinliklerinden biri olan Genç MÜSİAD 1. Bölge BİG17 (Bölgesel İş Geliştirme 2017) organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Etkinliğe ağırlıklı olarak Marmara bölgesi olmak üzere..

Genç MÜSİAD Gebze’den dev etkinlik

Genç MÜSİAD Gebze, Türkiye’nin en önemli ticari etkinliklerinden biri olan Genç MÜSİAD 1. Bölge BİG17 (Bölgesel İş Geliştirme 2017) organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. Etkinliğe ağırlıklı olarak Marmara bölgesi olmak üzere Türkiye’nin her yerinden en az 400 işadamının katılım sağlayacağı tahmin ediliyor.

Türkiye’nin en büyük SİAD’ı (Sanayici ve İşadamları Derneği) olarak ön görülen MÜSİAD’ın en önemli etkinliklerinden biri olan Genç MÜSİAD Bölgesel İş Geliştirme organizasyonuna Genç MÜSİAD Gebze ev sahipliği yapıyor. Bölgede faaliyet gösteren işadamlarının sabırsızlıkla beklediği organizasyona protokolünde ilgi göstermesi bekleniyor.

BÜYÜYEN GENÇLİK

Ana teması “Gelişen Türkiye’de Büyüyen Gençlik” olan 1. Bölge BİG17 programında gençlerin ticaretteki yeri üzerine MÜSİAD Genel Merkez Enerji ve Çevre Üst Kurul Başkanı Gökhan Yetkin konuşma yapacak.

MALKOÇ, “UZUN UZUN B2B”

Etkinlikte asıl hedeflenenin sıcak ticaret görüşmeleri olduğunu dile getiren Genç MÜSİAD Gebze Yönetim Kurulu Başkanı Enes Malkoç, “Böylesine bir organizasyona ev sahipliği yapıyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Katılımcıların birbiri ile sıcak ticaret sohbetleri yapması adına yaklaşık 5 saatlik bölümü B2B görüşmelerine ayırdık. 100 Adet ticaret masası kuracağımız etkinlikte masalar sektörüne göre bölümlendirilip ikili, üçlü ve dörtlü görüşmelere uygun şekilde hazırlanacaktır. Bizim amacımız SİAD olarak üzerimize düşen ‘ticareti canlandırma’ görevini yerine getirmektir. Etkinliğe katılan işadamlarının fazlasıyla memnun kalacağından eminim” şekilde konuştu

MÜSİAD ÇIKARMASI

Genç MÜSİAD 1. Bölge (Marmara Bölgesi) olarak yapılan organizasyona katılacak şubeler ile alakalı da bilgi veren Başkan Malkoç, “Her ne kadar Marmara Bölgesi gibi görünüyor olsa da 1. Bölge İç Anadolu’danda önemli şubeleri bünyesinde barındırıyor. Kaldı ki 1. Bölgenin dışında yer alan şubelerimizden de katılım bekliyoruz. Yaklaşık 40 Şubemizden katılım beklemekle beraber gelecekleri kesin olan şubelerimizin arasında; Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Eyüp Cendel Ersoy, Genç MÜSİAD Bursa Başkanı Abdulkerim Demir, Genç MÜSİAD Ereğli Başkanı Abdulsamet Duran, Genç MÜSİAD Balıkesir Başkanı Abdurrahim Çiftçi, Genç MÜSİAD Kütahya Başkanı Ahmet Muhammed Tosun, Genç MÜSİAD Çanakkale Başkanı Aydın Çetin, Genç MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Burak Gül, Genç MÜSİAD Bolu Başkanı Mehmet Aydın, Genç MÜSİAD Kocaeli Başkanı Emre Doğan, Genç MÜSİAD İnegöl Başkanı Mustafa Coşkun, Genç MÜSİAD Kırıkkale Başkanı Mustafa Özer, Genç MÜSİAD Zonguldak Başkanı Oğuzhan Kazancı, Genç MÜSİAD Düzce Başkanı Ömer Levent Bilgin, Genç MÜSİAD Eskişehir Başkanı Sadi Dönmez ve Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Uğur Çarboğa’nın yönetim kurulları ve üyeleri var” diye konuştu.

KAYIT ZORUNLU

Organizasyona katılmak isteyen iş adamlarının 13 Kasım’a kadar arayıp kayıt yaptırmasının gerektiğini de söyleyen Başkan Malkoç, “Katılımın sınırlı olması sebebiyle öncesinde aranıp kayıt yaptırılması gerekiyor. Kayıt için (0262) 646 32 72 numaralı telefon aranarak görevli arkadaşlardan bilgi alınabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL