Güncel

Giresunlular’dan Toltar’a ziyaret

Dilovası’nda faaliyet gösteren Giresunlular Derneği’nin yeni Başkanı Süleyman Ok ve yönetim kurulu üyeleri Dilovası Belediye Başkan Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a Yapılan ziyarete, Yeni yapılan..

Giresunlular’dan Toltar’a ziyaret

Dilovası’nda faaliyet gösteren Giresunlular Derneği’nin yeni Başkanı Süleyman Ok ve yönetim kurulu üyeleri Dilovası Belediye Başkan Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a Yapılan ziyarete, Yeni yapılan Derneğin olağan Kongresinde seçilen yeni Başkan Süleyman Ak ve Yeni yönetimi katıldı.

Dernek Başkanı Süleyman Ok, yönetim olarak yapacakları hakkında Başkan Toltar’a bilgiler verdi “Hemşerilerimizin destek ve katılımı ile birlik beraberlik içerisinde derneğimizi daha ileriye taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Kendisine Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yeni yönetime başarılar diledi. Başkan Toltar, derneğin Dilovası İlçemiz için, yapılacak her türlü olumlu katkıya destek vereceklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL