Güncel Manşetler

GKM Kapılarını Dopdolu Açıyor

Gebze Belediyesi Kültür Merkezi yeni sezonda birbirinden farklı etkinliklerle kapılarını Gebzeli sanat severlere açıyor. Etkinlikler, 7 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Prof. Dr. Mustafa Ağırman’ın “Peygamberimizin Mekke’den Medine’ye Hicreti” konulu..

GKM Kapılarını Dopdolu Açıyor

Gebze Belediyesi Kültür Merkezi yeni sezonda birbirinden farklı etkinliklerle kapılarını Gebzeli sanat severlere açıyor. Etkinlikler, 7 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Prof. Dr. Mustafa Ağırman’ın “Peygamberimizin Mekke’den Medine’ye Hicreti” konulu söyleşisiyle başlayacak.

KAPILARINI AÇIYOR

Gebze Belediyesi Kültür Merkezi yeni sezon için sahnesini açıyor. Geçen yıl olduğu gibi busene de birbirinden farklı ve renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi Salonu, Gebzelilerin buluşma adresi olacak. Gebze Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ekim ayı etkinlik takviminde yer alan etkinliklerle ‘merhaba’ diyecek olan GKM, Gebzeli sanatseverleri ağırlayacak. Gebze Kent Meydanı kompleksi içerisinde yer alan GKM’de etkinlikler, 7 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Prof. Dr. Mustafa Ağırman’ın “Peygamberimizin Mekke’den Medine’ye Hicreti” konulu söyleşisiyle başlayacak.

DOLU DOLU PROGRAM

Her yıl düzenlenen ve bir birinden farklı konu ve konuklarıyla Gebzeli sanat severlerin adeta ikinci adresi haline gelen Gebze Belediyesi Kültür Merkezi salonunda start alacak etkinliklerin takvimi ise şöyle: “7 Ekim Cumartesi günü saat 19.30’da Prof. Dr. Mustafa Ağırman’ın “Peygamberimizin Mekke’den Medine’ye Hicreti” konulu söyleşisi. 11 Ekim Kediler Sokağı Çocuk oyunu saat 12.00 ve 14.00’de. 11 Ekim En Büyük Haber yetişkin oyunu saat 19.00’da. 13 Ekim Hatice Kübra Tongar Adetlerle Değil Ayetlerle Çocuk Eğitimi konulu konferans saat 19.00’da.

DR. KUNAK GEBZE’YE GELİYOR

20 Ekim Bilge Kral Aliya İzzetbegoviç Anma programı saat 19.00’da. 21 Ekim Ali Baba Kırk Haramiler çocuk oyunu saat 13.00’te. 25 Ekim Kutup Masalı Çocuk oyunu saat 12 ve 14’te. 25 Ekim Miras yetişkin oyunu saat 19.00’da. 27 Ekim Dr. Feridun Kunak ile Sağlıklı Yaşam Anahtarımız saat 19.00’da.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL