Gölcük DEVA’ya Teşekkür

Ali Babacan’ın 2’nci Mitingi Gebze’de   DEVA Partisi Genel Başkanı ve ekonomi eski bakanı Ali Babacan, Gölcük İlçe Teşkilâtı’nın başarılarından dolayı Ankara Genel Merkez’de ödüllendirildiği törende partisinin ikinci mitinginin Kocaeli..

Gölcük DEVA’ya Teşekkür

Ali Babacan’ın 2’nci Mitingi Gebze’de

 

DEVA Partisi Genel Başkanı ve ekonomi eski bakanı Ali Babacan, Gölcük İlçe Teşkilâtı’nın başarılarından dolayı Ankara Genel Merkez’de ödüllendirildiği törende partisinin ikinci mitinginin Kocaeli Gebze’de yapılacağını söyledi

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi Kocaeli İl Yönetimi başarılı çalışmalarını ilçe teşkilâtlarıyla birlikte artarak sürdürüyor. Bin üyeyi geçen ilçe yönetimlerinin Ankara’da DEVA Partisi Genel Merkezi’nde Ali Babacan’ın huzurunda tebrik edilmesi kapsamında DEVA Partisi Gölcük İlçe Başkanı Ersen Bilir ve ilçe yönetimi, İl Başkanı Adem Koç ve il yöneticilerinin de katılımıyla Ankara Genel Merkez’de ağırlandılar.

GÖLCÜK DEVA’YA TEŞEKKÜR

Gölcük İlçe Başkanlığı’nın 1000 üyeyi aşmış olmasının ardından diğer ilçelerin de bir kısmının 1000 üye sınırını aştığını görmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, bu bakımdan DEVA ailesinin sadece Kocaeli’nde değil, bütün Türkiye’de üye sayısı en hızlı artan parti olmasının ülkemizin geleceği açısından da büyük bir umut olduğunu ifade etti.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da başta Gölcük olmak üzere 1000 üye hedefini aşan ilçe başkanlarına bizzat teşekkür etti.

2’NCİ MİTİNG GEBZE’DE OLACAK

Türkiye’ye örnek çalışmaları nedeniyle Kocaeli İl Başkanı Adem Koç’a, il Yönetimine, Kocaeli’ndeki ilçe başkanlarına ve yönetimlerine teşekkür eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan sözlerinin devamında, DEVA Partisi Türkiye’nin umudu haline geldi ve hızla artan üye sayımız da milletimizin bize olan teveccühünün en güzel yansıması olarak dikkat çekici boyutlara ulaştı. Geçtiğimiz hafta Gaziantep’te bütün engellemelere rağmen çok yoğun bir katılım ile gerçekleştirdiğimiz mitingimiz için sözlerimin başında öncelikle Gazianteplilere bir kez daha buradan teşekkür ediyorum.

Ve buradan hazır Kocaeli teşkilâtımız buradayken, ikinci mitingimizi de 2 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00’de Gebze’de Yeni Adliye yanındaki, Mevlana Kapalı Pazar Yeri Meydanı’nda gerçekleştireceğiz, dedi.

Genel Başkan Babacan, “Gönlü Türkiye sevdası ile yanan bütün Gebzelileri, hayat pahalılığından, kısır kavgalardan, her türlü ötekileştirmeden, liyakatsiz atamalardan ve koskoca devletin sanki bir aile şirketi imiş gibi yönetilmesinden bıkan bütün Kocaelileri, 2 Temmuz Cumartesi günü Gebze mitingimize davet ediyorum, dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL