Genel Politika

Gölcük Kent Bayramlaşması Coşku içinde Gerçekleştirildi

Gölcük Kent Bayramlaşması, Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda yapıldı. Bayramlaşma törenine, ilçe protokolü, İlçe Daire Müdürleri, Siyasi Partilerin Başkanları, STK’lar, Sendika ve Odaların Başkan ve temsilcileri, Belediye Birim Müdürleri, Belediye ve..

Gölcük Kent Bayramlaşması Coşku içinde Gerçekleştirildi

Gölcük Kent Bayramlaşması, Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda yapıldı. Bayramlaşma törenine, ilçe protokolü, İlçe Daire Müdürleri, Siyasi Partilerin Başkanları, STK’lar, Sendika ve Odaların Başkan ve temsilcileri, Belediye Birim Müdürleri, Belediye ve Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş tek vücut olarak, Coşkulu bir bayram keyfi yaşadılar. Bayramlaşma törenine katılan tüm davetlilerin birbirleri ile sıcak ve samimi görüntüleri, bayrama renk katan kareler oldu.

Kongre Sarayı’nda gerçekleşen Bayramlaşma Törenine Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, birer konuşma yaptılar.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, tören katılan tüm davetliler ile Gölcük halkının bayramını kutlayarak, bayramların birlik beraberlik ve kardeşlik duygusunun ön plan çıktığı müstesna gün olduğunu belirterek, törene katılan davetlilere iyi bayramlar diledi.

Akabinde Kaymakam Mustafa Altıntaş bir konuşma yaparak, tüm konukların Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız şu günlerde, göstermiş olduğunuz bayram hassasiyetine teşekkür ediyor, Tüm Ülke insanımızın, bölge ve İlçe halkımızın Bayramını kutluyorum, dedi.

Tören sonrası Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş program dahilinde İlçe Jandarma Komutanlığı, Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü Merkez Karakol Amirliği, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, Gölcük Kaymakamlığı, Gölcük Belediyesi Huzurevi ve Saraylı Çocuk Köyü Ziyaretlerinde bulunuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL