Genel Gölcük Güncel Manşetler

Gölcük Sokakları Prestij Kazanıyor

Gölcük Belediyesi cadde ve sokakları güzelleştirmek adına başlattığı Prestij Sokak uygulamasına Merkez Mahallesi 21 ve 22. Sokakta devam ediyor. Çok yakın zamanda bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulacak olan sokaklarda hummalı bir..

Gölcük Sokakları Prestij Kazanıyor

Gölcük Belediyesi cadde ve sokakları güzelleştirmek adına başlattığı Prestij Sokak uygulamasına Merkez Mahallesi 21 ve 22. Sokakta devam ediyor.

Çok yakın zamanda bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulacak olan sokaklarda hummalı bir çalışma var.

Gölcük Belediyesi Fen İşleri, Elektrik İşleri ve Park Bahçeler ekiplerinin yürüttüğü yoğun çalışmalar ile 21 ve 22. Sokaklar yeniden inşa edilerek prestij sokak olma özelliğine sahip olacak. Vatandaşların yoğun şekilde kullandığı yolun yenilenerek güzel bir görünüme kavuşacak olması vatandaşları oldukça memnun ediyor. Özellikler Cumhuriyet Parkı’na bağlanması ve yapımı yeni tamamlanan Preveze Caddesi ile kesiştiğinden dolayı çok sık kullanılan bir yol olan 22. sokak, bitirilecek olan çalışmayla birlikte de daha güzel bir güzergah haline gelecek. Bu kapsamda elektrik alt yapı işlemleri bitirilip, kaldırım taşı düzenleme ve parke taşı döşeme işlemleri de devam ediyor. Ayrıca doğalgaz kutuları yenilendi ve aydınlatma direkleri de dikiliyor. Kalan kısımların da yakın zamanda bitirilmesiyle Gölcüklü vatandaşlar yeni bir prestij caddeye daha kavuşmuş olacak.

21 ve 22. Sokak esnafı ve sokak sakinleri, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, başta Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL