“Gözyaşım Filistin” tiyatrosu Darıca’da

DARICA’DA GÖZYAŞLARI FİLİSTİN İÇİN AKACAK Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’ndeki kültür sanat etkinlikleri “Gözyaşım Filistin” isimli tiyatro ile devam ediyor.Murat Nazım Vardarlı’nın yazıp yönettiği drama türündeki tiyatro 06/02/2018 Salı..

“Gözyaşım Filistin” tiyatrosu Darıca’da

DARICA’DA GÖZYAŞLARI FİLİSTİN İÇİN AKACAK

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’ndeki kültür sanat etkinlikleri “Gözyaşım Filistin” isimli tiyatro ile devam ediyor.Murat Nazım Vardarlı’nın yazıp yönettiği drama türündeki tiyatro 06/02/2018 Salı akşamı SAAT 19:30’da sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

FİLİSTİN’DE HEP FERYAT VAR

Ülkemizin dört bir yanında tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan “Gözyaşım Filistin” Filistin’de yaşanan insanlık dramını gözler önüne seriyor. Zeyd, Sümeyye ve Abid bir türlü dönmeyen babaları Amir’i beklemektedirler. Batı Şeria’da bayram sabahı ezanı tüm güzelliği ile yankılanıp köyün kısa boylu minaresinden tüm müslümanlara bayram mesajı verilirken ezan susmuş, zaman durmuş ve köye karanlık bir sessizlik hakim olmuştu. Uzaklardan gelen feryatlar ise her şeyi anlatmaya yetiyordu…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL