Güncel Manşetler

GTÜ Rektörü Görgün, Bayram’ı ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Görgün’ ü makamında misafir etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten rektör Görgüm, Genel Sekreter Bayram ‘a yeni görevinde..

GTÜ Rektörü Görgün, Bayram’ı ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Görgün’ ü makamında misafir etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten rektör Görgüm, Genel Sekreter Bayram ‘a yeni görevinde başarılar diledi.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Karşılıklı memnuniyet mesajlarının verildiği ziyarette Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Görgün Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’a yeni görevinin kent adına çok önemli olduğunu belirterek”

İSU Genel Müdürlüğü görevinizdeki hayata geçirdiğiniz çalışmaları takdirle izliyordum. Aynı başarıyı Genel Sekreterlik görevinde de göstereceğinizi biliyorum. Yeni görevinizin kentimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum ‘’ dedi. Görgün ayrıca Genel Sekreter İlhan Bayram’a öğrenciler tarafından yapılmış bir tablo hediye etti.

EĞİTİME DESTEK VERMEYE DEVAM

Gerçekleştirdiği nazik ziyaretten dolayı Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün ‘ e teşekkürlerini ileten Genel Sekreter İlhan Bayram ‘’ Nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz Büyükşehir olarak eğitime ve öğrencilerimize çok değer veriyoruz. Sizin yapacağınız, kente kazandıracağınız öğrencilere yönelik projeleri destekliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak da eğitime yönelik projelerimize devam edeceğiz  ‘’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL