Güncel Manşetler

GTÜ’lü Öğrenciler İkinci Oldu

Gebze Teknik Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Kulübü katıldıkları İYTE IZTECH RoboLeague 2017 yarışmasında ikinci oldular. Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) öğrenci topluluklarından bir olan GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü 21-22 Ekim..

GTÜ’lü Öğrenciler İkinci Oldu

Gebze Teknik Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Kulübü katıldıkları İYTE IZTECH RoboLeague 2017 yarışmasında ikinci oldular.

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) öğrenci topluluklarından bir olan GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü 21-22 Ekim tarihleri arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Kütüphane gösteri merkezinde düzenlenen Uluslararası IZTECH RoboLeague’17 Robot Yarışması’na katıldı.

Robot teknolojilerinin sergilendiği, farklı kabiliyetlerde robotların birbirleriyle mücadele etme fırsatı bulduğu ve aynı zamanda teknoloji sektörünü kalifiye bir mühendis ve/veya teknik personel olmaya aday öğrencilerle buluşturmayı hedeflemiş bir organizasyon olan yarışmada Gebze Teknik Üniversitesi’ni temsil etmek amacıyla yer alan GTÜ Robotik ve Otomasyon Kulübü “FUTRO” kategorisinde gösterdiği başarı ile ikinciliği elde etti.

Farklı mühendislik bölümlerinden olan topluluk üyeleri başarılarını GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün ile paylaşmak için makamında Görgün’ ü ziyaret etmeyi ihmal etmediler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL