Hartamacı’dan Bayram Mesajı

CHP Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı yayınladığı Kurban Bayram Mesajında : ‘  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları..

Hartamacı’dan Bayram Mesajı

CHP Çayırova İlçe Başkanı Çetin Hartamacı yayınladığı Kurban Bayram Mesajında :

‘  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Milletçe yaşadığımız bu zor ve sıkıntılı günleri bir birimize daha da kenetlenerek hep birlikte aşacağımıza olan inancımız tamdır.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Milletimizin ve Kocaelili hemşerilerimizin özelde Çayırova’lı yurttaşlarımızın Kurban Bayramını kutlarım.

Geleneksel bayramlaşma töreni bayramın ikinci günü Pazartesi saat 14:30 da Milletvekilimiz Sayın Tahsin Tarhan’ ın katılımlarıyla gerçekleşecektir.. Bu bayramı memleketim Giresun’da geçireceğimden partili yol arkadaşlarıma ve Çayırova’lı yurttaşlarıma saygı  ve sevgilerimi sunarım.’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL