Genel Güncel Manşetler

Hatay Büyükşehir personeli Kocaeli’deki çalışmaları inceledi

Hatay Büyükşehir Belediyesi çalışanları Kocaeli’deki çalışmaları incelemek üzere ziyarette bulundular. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmalarla diğer kentlere de örnek oluyor. Özellikle yeni büyükşehir olan kentlerin yanı sıra diğer büyükşehir belediyelerinden..

Hatay Büyükşehir personeli Kocaeli’deki çalışmaları inceledi

Hatay Büyükşehir Belediyesi çalışanları Kocaeli’deki çalışmaları incelemek üzere ziyarette bulundular.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmalarla diğer kentlere de örnek oluyor. Özellikle yeni büyükşehir olan kentlerin yanı sıra diğer büyükşehir belediyelerinden de Kocaeli’nin tecrübelerin faydalanmak için ziyaretler gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Hatay Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

 YERİNDE GÖRDÜLER

Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı personeli Kocaeli’deki çalışmaları yerinde gördü. Kocaeli’deki çevre yatımlarını ve uygulamalarını izleyen Hataylı heyet, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Hafriyat Denetim Şube Müdürlüğü’nü de ziyaret etti.

 BİLGİ ALDILAR

Hafriyat Denetim Şube Müdürlüğü heyete bir sunum yaparak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sunumda iş ve işlemler ile hafriyat sahası konuları ele alındı. Hatay Büyükşehir Belediyesi çevre personeli Gebze’deki hafriyat sahalarını da yerinde gördü. Heyet İZAYDAŞ’ta da yapılan çalışmaları inceledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL