Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Azalacak!

Çarşamba Gününden İtibaren Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Azalacak!  Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre; halen mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının; Karadeniz üzerinden gelmesi beklenen soğuk havayla birlikte Çarşamba..

Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Azalacak!

Çarşamba Gününden İtibaren Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Azalacak!

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre;

halen mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının; Karadeniz üzerinden gelmesi beklenen soğuk havayla birlikte Çarşamba (10.11.2021) gününden itibaren hissedilir derecede (4-8 derece) azalarak; mevsim normalleri civarına ve yer yer mevsim normallerinin altına ineceği tahmin ediliyor.

Bölgemizde beklenen hava durumu;

09.11.2021 Salı: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra Marmara’nın kuzey ve doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Kırklareli ile Tekirdağ’ın kuzey kesimleri) yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

 

10.11.2021 Çarşamba: Parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın doğusu (Kocaeli, Sakarya ve Yalova),yağmur ve sağanak geçeceği tahmin ediliyor.

 

Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri bölgemiz genelinde önemli bir yağış beklenmediği bildirilmekle beraber, bölgemizi etkilemesi beklenen soğuk hava dalgasının oluşturabileceği olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları önem arz etmektedir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL