‘Hayat Boyu Öğrenme’ Komisyonu Toplandı

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’in başkanlığında Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya  Kaymakam Hasan Gözen’in yanı sıra..

‘Hayat Boyu Öğrenme’ Komisyonu Toplandı

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitim Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’in başkanlığında Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya  Kaymakam Hasan Gözen’in yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, İlçe Müftüsü Yusuf Bingöl, İlçe Sağlık Müdürü Atıf Deniz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Şahin, İlçe Gıda ve Tarım Hayvancılık Müdürü Mahmure Kuk, İlçe Yazı İşleri Müdürü Erhan Gümüş, İlçe Bilgi Evi Sorumlusu Büşra Cabacı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Seyfettin Özver ve Murat Özden, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selami Yılmaz, Sendika Temsilcileri ve okul müdürleri katıldı.
Toplantıda İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünün faaliyetleri, açılan kurslar, okuma-yazma bilmeyenler ile ilgili çalışmalar ve Halk Eğitimi hizmetlerinin yaygınlaştırılması için diğer kurumlarca ne gibi desteklerin verileceği gibi konular görüşüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL