“Hepimizin Derdi Geçim Derdi”

Aksu ‘Vatandaşın Gündemi Geçim’ Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, partisinin Türkiye genelinde başlattığı ve farkındalık kampanyası olan ‘’Geçim İttifakı’’ çalışmasını Çayırova da başlattı. “Saadet Partisi olarak tüm il..

“Hepimizin Derdi Geçim Derdi”

Aksu ‘Vatandaşın Gündemi Geçim’

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, partisinin Türkiye genelinde başlattığı ve farkındalık kampanyası olan ‘’Geçim İttifakı’’ çalışmasını Çayırova da başlattı. “Saadet Partisi olarak tüm il ve ilçe kademelerimizle başlattığımız bu çalışmayı bizde Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı olarak, her bir insanımızın geçim mücadelesine destek olmak, onları dinlemek, seslerini duyurmak, çözümler üretmek ve seçimden önce bir geçim ittifakı kurulması için Çayırova ilçemizde ‘Geçim İttifakı’ çalışmasını başlattık” dedi.

Sorunlar Reklamla Örtülüyor

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu yazılı bir basın açıklamasında bulundu. ‘Ekonominin tüm kademelerinde artık dayanılmaz sıkıntı ve sorunların olduğu ülkemizde asıl konuşulması gerekenler konuşulmuyor. Genelde olduğu gibi yerel ölçekte Çayırova ilçemizde de sorunlarımız ve sıkıntılarımız yerine reklam ve piar çalışmaları daha çok öne çıkıyor’ ifadelerini kullanan Aksu, ülkemizde insanımızın bunca sorunu varken iktidar gündemi meşgul ederken, Çayırova ilçemizde de aynı anlayış vatandaşın sorun ve sıkıntılarını görmezden gelmektedir.

Gelin El Ele Verelim

Kısa süre önce Saadet Partisi Genel Merkezimiz, vatandaşın yaşadığı geçim sıkıntısını siyasetin ve ülkenin gündemine taşımak adına ‘Geçim İttifakı’ adından bir farkındalık kampanyası başlattı. Bizlerde Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı olarak bu çalışmayı Çayırova ilçemizde başlattık. Buradan tüm siyasilere ve vatandaşlarımıza sesleniyorum. ‘Gelin milletimizle el ele verelim, halkın gerçek gündeminde buluşalım. Geçim ittifakından başka hiçbir şey konuşmayalım. Hepimizin derdi geçim derdi. Gündemi oyalayan gereksiz tartışmalara ve yerel ölçekli ‘‘vatandaşın kaynaklarıyla yapılan kişisel reklam’’ algılarına prim vermeyelim.

Hepimizin Derdi Geçim Derdi

‘’Geçim İttifakı’’ farkındalık kampanyası çalışmaları kapsamında Çayırova ilçemizde bir dizi çalışmalara başladıklarını duyuran Aksu, vatandaşımıza, esnafımıza, sanayicimize, toplumun tüm kesimlerine giderek onları dinleyeceğiz ve asıl meselenin seçim değil geçim derdi olduğunu anlatacağız. Görüşü ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızı ‘Geçim İttifakı’na davet ediyoruz’’ açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL