Herkes İçin Futbol

Takımını Kur Turnuvaya Katıl Ödülü Kap Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği (HERGES) bu yıl ikincisini düzenleyeceği 2. Bahar Futbol Turnuvası’nın başvuruları başladı. 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek..

Herkes İçin Futbol

Takımını Kur Turnuvaya Katıl Ödülü Kap

Hereke Gençlik Eğitim Kültür ve Spor Derneği (HERGES) bu yıl ikincisini düzenleyeceği 2. Bahar Futbol Turnuvası’nın başvuruları başladı. 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek başvurular 18 yaş üstü herkese açık olacak. Turnuvaya katılacak takım sayısına göre puan usulü yapılacak karşılaşmalar 4 Ağustos tarihinde başlayacak.

HERKES İÇİN FUTBOL

Herges Derneği yeni normalleşme döneminde futbol severler için önemli bir etkinliği gerçekleştiriyor. İlk turnuvayı pandemiden önce yapan Herges yeni normalle birlikte herkesin sabırsızlıkla beklediği futbol turnuvasının ikincisini düzenliyor. Yukarı Hereke Halı Saha Tesislerinde yapılacak olan karşılaşmalarda takımlar 14 kişiden oluşacak.

TÜM İLÇELERDEN KATILIM OLMASI BEKLENİYOR

Körfez ve Dilovası ilçelerinden takımların ilgi gösterdiği turnuvaya tüm ilçelerden katılım olması bekleniyor. Maç saatlerinin mesai saatlerine göre ayarlanacağı turnuvada maçları profesyonel hakemler yönetecek. Dereceye giren takımların nakdi ödül kazanacağı turnuvada takımlara sürpriz hediyeler verilecek.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL