Çayırova Genel Güncel Manşetler Spor Yaşam

İlçedeki amatör spor kulüplerine malzeme desteği

Amatör spor kulüplerine malzeme desteği Çayırova Belediyesi, ilçedeki amatör spor kulüplerine malzeme desteği vermeye devam ediyor. Şekerpınar Stadyumu’nda düzenlenen malzeme dağıtım törenine Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri..

İlçedeki amatör spor kulüplerine malzeme desteği

Amatör spor kulüplerine malzeme desteği

Çayırova Belediyesi, ilçedeki amatör spor kulüplerine malzeme desteği vermeye devam ediyor.

Şekerpınar Stadyumu’nda düzenlenen malzeme dağıtım törenine Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü Başkanı Hasan Akan, amatör spor kulüpleri yöneticileri, antrenörler ve sporcular katıldı.

Çayırova’daki amatör spor kulüpleri, sezon öncesi malzemelerine kavuştu. Sporun ve sporcunun daima yanında olan Çayırova Belediyesi, amatör spor kulüplerine malzeme desteğini sürdürüyor. İlçedeki amatör spor kulüplerine,  antrenman ve maç topları, eşofman takımları gibi önemli malzemelerden oluşan 20 farklı ürün düzenlenen törenle teslim teslim edildi.

ÇİFTÇİ KULÜPLERİ ZİYARET ETTİ
Şekerpınar Stadyumu’nda gerçekleşen tören öncesi Başkan Bünyamin Çiftçi tüm spor kulüplerini tek tek ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Kulüp yöneticileri ve sporcularla sohbet eden Çiftçi, belediyenin voleybol takımıyla top oynadı.

DAİMA YANINIZDAYIZ
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi törende bir konuşma gerçekleştirdi. Çiftçi konuşmasında,  “Spor insanın rehabilitasyonu açısından çok önemli. Spor yaparken disiplini, geleceğe ve hayata nasıl bakmamız gerektiğini öğreniyoruz. Spordaki öncelikli amacımız  gençlerimizin bedensel, fiziksel, zihinsel ve gelişimlerine katkı sunmak. Sıkı sıkıya çalışıldığında başarıda kaçınılmaz oluyor. Yaptığımız katkı bu kadarla kalmayacak, ilerleyen zamanlarda daha güzel katkılar sunacağız. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum’’ dedi


AYDIN’DAN ÇİFTÇİ’YE PLAKET
Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ise konuşmasında, “Çok şanslısınız. 20 sene önce böyle imkânlarımız yoktu. Bugün imkânlarımız çok farklı. Çayırova Belediye Başkanımız bizimle. Her zaman bizimle olduğu için ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz .’’ diye konuştu.

Murat Aydın, Başkan Çiftçi’ye Spora ve sporcuya desteklerinden dolayı plaket takdiminde bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL