İlk büyük projenin startını verdi

 Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, seçim beyannamesinde söz verdiği Köseler Köyü Mesire alanı için düğmeye bastı. 52 DÖNÜMLÜK ARAZİ BELEDİYEYE TAHSİS EDİLDİ Seçim beyannamesinde yer alan Köseler Köyü Mesire alanı..

İlk büyük projenin startını verdi

 Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, seçim beyannamesinde söz verdiği Köseler Köyü Mesire alanı için düğmeye bastı.

52 DÖNÜMLÜK ARAZİ BELEDİYEYE TAHSİS EDİLDİ

Seçim beyannamesinde yer alan Köseler Köyü Mesire alanı için çalışmalarını başlatan Başkan Şayir, 52 dönümlük arazinin tahsisini Dilovası Belediyesi adına gerçekleştirdi. Bir ay gibi kısa bir sürede 52 dönümlük arazinin Belediye adına tahsis ettirilmesi büyük bir başarı olarak kayıtlara geçti.

KURMAYLARA PROJEYE BAŞLAYIN TALİMATI

52 dönümlük arazinin belediyeye tahsis edilmesi sonrası teknik kurmaylarına projeye başlayın talimatı veren Başkan Şayir; “seçim sürecinde halkımıza 52 dönümlük araziyi önce belediyeye kazandıracağımızı sonrada bu araziye Köseler Köyü Mesire alanı projesini yapacağız diye söz vermiştik. 52 dönümlük arazinin tahsisini belediyemiz adına gerçekleştirdik. İlk sözümüzü yerine getirdik. Şimdi sıra projeyi hayata geçirmekte. Arsanın belediyemize tahsis edilmesinden sonra kurmaylarıma projenin hayata geçirilmesi için çalışmalara başlamaları talimatını verdim” dedi.

TOPLUMSAL VAADLER TEK TEK HAYATA GEÇECEK

Konuşmasını şu sözlerle sürdüren Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir; ” biz seçim meydanlarında bizler topluma hizmet etmek için geliyoruz dedik. Bizlerden bireysel vaat ve isteklerde bulunan hiç kimseye kucak açmadık. Aksine bireysel isteklerine hep olumsuz cevap verdik. Çünkü Dilovamızın toplumsal anlamda ihtiyacını karşılayacak yatırımlara susamışlığı var. Tıpkı “Köseler Köyü Mesire Alanı”  projesi gibi. Bizler bugünden tezi yok, seçim beyannamemizde yer alan toplumsal vaatlerin hayata geçirilmesi için startımızı vermiş bulunuyoruz” dedi.

PROJEDE NELER VAR?

Köseler Köyü Mesire Alanı projesi hayata geçtiğinde içinde Kır Düğünlerinin yapılacağı alanlar, restorant, kafeterya, sosyal yaşam alanları, yürüyüş yolları, Spor Alanları ve vatandaşların faydalanacağı onlarca sosyal alanlar yer alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL