31 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 136.525
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.322
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 78
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.703
Genel Güncel Spor

İpek Gürsü, Trabzon’dan bronz madalya ile döndü

Türkiye Eskrim Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan Süper Minikler ve Minikler Epe Açık turnuvası, Trabzon’daki Yomra Spor Salonunda yapıldı.8 ilden 15 kulüp ve 39 sporcunun mücadele ettiği turnuvada Kocaeli Büyükşehir..

İpek Gürsü, Trabzon’dan bronz madalya ile döndü

Türkiye Eskrim Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan Süper Minikler ve Minikler Epe Açık turnuvası, Trabzon’daki Yomra Spor Salonunda yapıldı.8 ilden 15 kulüp ve 39 sporcunun mücadele ettiği turnuvada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu eskrimci İpek Gürsü bronz madalya kazandı.

 GELECEK VAAT EDİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübünün gelecek vaat eden minik eskrimcisi İpek Gürsü çeyrek finallerde; Akdeniz Yükseliş Spor Kulübünün sporcusu Ela Çolak’ı geçmesine rağmen ikincilik mücadelesini talihsiz şekilde Kayra Naz Özcan’a kaybederek turnuvada bronz madalyanın sahibi oldu.

 MADALYALARINI ALDILAR

Dereceye giren sporcular madalyalarını Trabzon ili Yomra ilçesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Antalya ili Gazipaşa ilçesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ertuğrul Yıldız’ın elinden aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.