Çevre Genel Güncel İzmit Manşetler

İzmit Belediyesi kenti tertemiz hale getiriyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yahya Kaptan Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri kapsamlı temizlik çalışması ile bölgeyi hijyen ile buluşturdu Daha yaşanılabilir bir İzmit için var gücüyle çalışan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri..

İzmit Belediyesi kenti tertemiz hale getiriyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yahya Kaptan Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri kapsamlı temizlik çalışması ile bölgeyi hijyen ile buluşturdu

Daha yaşanılabilir bir İzmit için var gücüyle çalışan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kapsamlı mahalle temizliği çalışmalarına devam ediyor. Ekipler son olarak Yahya Kaptan Mahallesi’nde gerçekleştirdiği genel temizlik çalışmasıyla bölgeyi hijyen ile buluşturdu.

YAHYA KAPTAN MAHALLESİ PIRIL PIRIL OLDU
İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Yahya Kaptan Mahallesi’nde gerçekleştirdiği genel temizlik çalışmasında; 1 adet yıkama, 1 adet yol süpürme, 1 adet JCB kepçe, 1 adet açık araç kamyonla birlikte 15 adet mevkici personel görev yaptı. 8 adet ana cadde ve 25 adet sokakta yapılan çalışmaların ardından Yahyakaptan Mahallesi pırıl pırıl oldu. Bölge halkı çalışmalardan dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekiplere teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL