Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi’nden Kadınlar Günü etkinliği

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı SEKA Kâğıt Müzesi ve Kocaeli Bilim Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte 160 kadını ağırladı. ÖZEL GÜNLERE ÖZEL..

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi’nden Kadınlar Günü etkinliği

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı SEKA Kâğıt Müzesi ve Kocaeli Bilim Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte 160 kadını ağırladı.

ÖZEL GÜNLERE ÖZEL ETKİNLİKLER

Kâğıt Müzesi ve Bilim Merkezi müze salonları, sergi alanları, gerçekleştirilen atölye ve eğitimlerin yanı sıra özel günlerde yaptığı anlamlı etkinliklerle de ilgi çekmeye ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak gerçekleştirilen kadınlar günü etkinliğinde de Kocaeli Anneleri Derneği’nden 160 kadın kadınlar gününü kutlama fırsatı yakaladı.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ÇALIŞMALAR

Gerçekleştirilen etkinlikte Kâğıt Müzesi atölyelerinde Quilling (Kâğıt Kıvırma) sanatı ile çerçeve süsleme gerçekleştiren kadınlar, birbirinden güzel çalışmalar ortaya çıkardı. Bilim Merkezi atölyelerinde ise mum ve parfüm yapan kadınlar gerçekleştirilen etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL