25 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 113.427
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 69
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.573
Güncel Manşetler

“Karamürsel’i nakış nakış işliyoruz”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yakın bir zamanda seçim yaparak göreve yeniden seçilen AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve yeni yönetimini..

“Karamürsel’i nakış nakış işliyoruz”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yakın bir zamanda seçim yaparak göreve yeniden seçilen AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve yeni yönetimini makamında ağırladı. Karamürsel’de çok güzel işler yaptıklarını söyleyen Karaosmanoğlu, “Teşkilatlarımız aktif bir şekilde çalışarak yerel yönetimlerin hizmetlerini yönlendirmede büyük sorumlulukları var. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerde teşkilat üyelerimizi her daim yanımızda gördük. Teşkilatlarımızla birlikte Karamürsel’i nakış nakış işliyoruz” dedi.

“BUNDAN SONRA DA BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ”

Kocaeli’mizin dününü kurtardığımız gibi yarınlarını da hazırlayabilmek ve
ülkemizin üzerindeki kara bulutları kaldırmak için fedakârlığınıza dün olduğundan çok daha fazla ihtiyacımız var diyen Karaosmanoğlu, AK Parti teşkilatlarının ülke üzerinde ki sorumluluğunu bir kez daha hatırlatarak, “Ülkemizin istikrarı ve istikbali üzerine taş koymak isteyenlerin kumpaslarına ve alçakça saldırılarına karşı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte mücadele edeceğiz. Biliyorum ki yeni vazife alan arkadaşlarımızla birlikte, kentimizi çok daha ileriye götürmek için hep birlikte çalışacağız. Dünyaya model bir Karamürsel’i ve Kocaeli’yi el birliğiyle kurmaya devam edeceğiz” ifadelerini sarf etti.

“KARAMÜRSEL VE KOCAELİ’NİN GELİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Karamüsel yüzme havuzunun temelini attıklarını, 116’ıncı caddenin yenileme çalışması kapsamında 2 bin 300 ton plentmix alt temel malzeme kullanıldığını da belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “4 Temmuz mahallemizde yer alan ve Karamürsel Stadı ile spor alanları bölgesinden geçen Kızılüzüm deresinde ıslah çalışması gerçekleştiriyoruz. Oluklu Çamoluk Mahallesinde yağmursularının düzenli akışı için 110 metre trapez kanal inşaatını da tamamlandık. Aliye İzzetbegoviç ile aynı adı taşıyan Karamürsel Akademi Lisemizi de Bosna–Hersek Milli Eğitim Bakanının katılımıyla hep birlikte hizmete aldık. Şunu belirtmem gerekir ki Karamürsel ve Kocaeli’nin gelişmesi için canla başla çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

“AK PARTİ TEŞKİLATLARI İLE BİRLİKTE YAPIYORUZ”

Karamürsel İmam Hatip Lisesi yanında inşa edilen Lütfü Hınçal Çok Amaçlı Spor Salonunun da gençliğimize ve çocuklarımıza hizmet verdiğini de dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Karamürsel sahillerimiz de kentimizin en güzel yerlerindendir. Bizler insanımıza hizmet ediyoruz. Bunu da AK Parti teşkilatlarımızla birlikte yapıyoruz. Karamürsel ilçemize kazandırdığımız ilçe belediyesi hizmet binası ve kent meydanı da halkımıza en güzel hizmeti veriyor. Allaha şükürler olsun ki Karamürselli hemşehrilerimizin güvenini boşa çıkarmıyoruz” diye konuştu.

“VATANDAŞIMIZIN DERDİYLE DERTLENMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kentin ve Karamürsel’in gündemini yakalama noktasında teşkilatlara görev düştüğünü de belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Vatandaşımızın derdiyle dertlenmeye devam edeceğiz. Bizim siyasi anlayışımızın temelinde bu yatmaktadır. AK Parti teşkilatlarının tek gayesi halkımıza hizmet etmektir. 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşma anlamında yerel yönetimlerde bize düşen görevleri yerine getirmek için de yoğun biçimde çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Görüşmek karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.