28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511
Manşetler Surmanset

Karaosmanoğlu’ndan Çayırova Ak Parti Ziyareti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni seçilerek göreve başlayan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ile yönetimini ziyaret etti. Teşkilatlanmış, birbirini..

Karaosmanoğlu’ndan Çayırova Ak Parti Ziyareti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni seçilerek göreve başlayan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ile yönetimini ziyaret etti. Teşkilatlanmış, birbirini seven ve güvenen teşkilatları Allah’tan başkası yıkamaz diyen Karaosmanoğlu, “AK Parti iktidarı ilk günden itibaren vatandaşının duasını almak için kurulmuş bir siyasi harekettir. Her durumda haktan ve halktan yana gösterdiği tavır nedeniyle insanımızın gönlündedir” dedi.

“BİZE DÜŞEN GÖREV TEŞKİLATLARIMIZI GÜÇLÜ KILMAKTIR”

Samimi ve ihlaslı çalışma ile birlikte kendi milli duruşunu sergileyen Türkiye’nin, her türlü terör örgütleriyle mücadele verdiğini dille getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Dünyada ki terör örgütleri kendi başlarına kurulan yapılar değildir. Özellikle batılı zihniyetin kurduğu bu terör örgütleri ülkemizi direkt hedef olarak almıştır, almaya da devam etmektedir. Türkiye dışarıdan gelen her saldırıyla mücadele etmekte, ayrıca ekonomisini büyüterek de dünya ile yarışmaktadır. Bu süreçte bize düşen görevde teşkilatlarımızı güçlü tutmaktır. Halkımıza her daim değer vermek, dualarını alacağımız hizmetlerle bugün nasıl gönüllerindeysek yarında orada olmamız gerekmektedir” diye konuştu.

“BİZLERİN DEDİKODULARLA UĞRAŞACAK ZAMANIMIZ YOK”

Seçim dönemleri yaklaştıkça fitne girişimleri yapanların sayısının artacağını da vurgulayan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’de ki teşkilat birlikteliğimiz çok iyi durumdadır. Bizlerin dedikodularla uğraşacak zamanı yoktur. Bizler kentimize, sizlerde ilçenize hangi hizmeti yapabilirsiniz ona odaklanacaksınız. Sadece bu hedef doğrultusunda konuşmalıyız. 2004 yılından itibaren Çayırova ilçemize hizmet vermek için canla başla çalıştık. İlçe Belediye Başkanımız Şevki Demirci kardeşimiz büyük bir şevkle çalışıyor. Kendisini kutluyorum. Bakınız Çayırova’da ki ana arterlerimiz başta olmak üzere ve ara sokaklarımızın durumu da çok iyi noktadır” şeklinde konuştu.

“UMUTMAYALIM Kİ SİYASET ÇÖZÜM YERİDİR”

Çayırova’da caddelerimizin alt yapılarını ve üst yapılarını yeniledik hatırlatmasını da yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hükümetimiz ve teşkilatlarımız olmasaydı biz bu hizmetleri yapamazdık. Vatandaşımızı önemseyeceğiz ve dertlerine çare olacağız. 2019 yılında ki belediye başkanlığı seçimleri çok ama çok önemlidir. Bir oy daha nasıl fazla alırız bunun için çalışacağız. Çok çalışacağız, vatandaşımızın umudunu asla boşa çıkarmayacağız. Halkımızın devamlı yanında olacağız. Teşkilatların görevi vatandaşı önemsemektir. Teşkilatlar da yerel yönetimlere destek olacaktır. Meclis üyelerimizde teşkilatlarımızla koordineli biçimde çalışacaktır. Unutmayalım ki siyaset çözüm yeridir. Yılmadan ve usanmadan vatandaşımızın yanındayız. Bugün geçmiş yılların sıkıntıları kentimizde artık geride kalırken, yeni ihtiyaçlara da çare olmak için gayret ediyoruz. AK Parti Çayırova ilçe yönetimimize de başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.