Karla Mücadele Tam Gaz Devam Ediyor

Karla mücadelede İzmit her dakika iş başında  Cuma gününden itibaren etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle alarma geçen İzmit Belediyesi karla mücadele ekipleri, tüm kentte yolları sürekli açık tutmak için aralıksız iş..

Karla Mücadele Tam Gaz Devam Ediyor

Karla mücadelede İzmit her dakika iş başında

 Cuma gününden itibaren etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle alarma geçen İzmit Belediyesi karla mücadele ekipleri, tüm kentte yolları sürekli açık tutmak için aralıksız iş başında

İzmit Belediyesi, cuma gününden beri kentte etkili olan kar yağışına karşı gece-gündüz demeden aralıksız mesai yapıyor. Özellikle dün (cumartesi) geceden itibaren etkisini arttıran yoğun kar yağışına karşı şehir merkezi ve kırsal mahallelerde durmaksızın çalışan Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışmalarıyla yolları vatandaşların ulaşımının aksamaması için sürekli açık tutuyor.

TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Devam eden yoğun kar yağışına karşı büyük bir tempoyla mahallelerde kar temizleme çalışması gerçekleştiren İzmit Belediyesi ekipleri, merkezde ve tüm köy yollarında kar küreme ve tuzlama işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. İzmit Belediyesi ekipleri kar yağışı boyunca, vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlayabilmeleri ve günlük ihtiyaçlarını aksamadan giderebilmeleri için 24 saat boyunca iş başında olacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL