Kartepe Fabrikalar Bölgesine Sağlam Üstyapı

Kartepe Fener-Akkışla Sokakta asfaltlama tamamlanırken kaldırım imalatları ve araç parklanmalarının yapıldığı mevcut alanda zemin iyileştirme sürüyor Kartepe fabrikalar bölgesine sağlam üstyapı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe Fener-Akkışla Sokak asfaltlandı. Fabrikalar..

Kartepe Fabrikalar Bölgesine Sağlam Üstyapı

Kartepe Fener-Akkışla Sokakta asfaltlama tamamlanırken kaldırım imalatları ve araç parklanmalarının yapıldığı mevcut alanda zemin iyileştirme sürüyor

Kartepe fabrikalar bölgesine sağlam üstyapı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kartepe Fener-Akkışla Sokak asfaltlandı. Fabrikalar bölgesinde bulunan 360 metre uzunluktaki sokakta dayanımı ve mukavemeti daha güçlü olan bitümlü ve binder asfalt serim çalışması yapıldı. Yolun tek tarafında parke kaldırım yapılacak. Araç parklanmalarının yapıldığı mevcut alanda da zemin iyileştirme ve stabilize malzeme serimi yapıldı.

ASFALTLAMA YAPILDI

Kartepe ilçesinde fabrikaların bulunduğu Fener-Akkışla Sokak ağır tonajlı araçlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Dayanımı ve mukavemeti daha güçlü olan 1200 ton bitümlü temel asfalt serilen sokakta 840 tonda binder asfalt serimi yapıldı. Servis araçları ve ağır tonajlı arçların rahat geçiş yapabilmesi içinde yolun yarı kısmında genişletme çalışması yapılarak yol çift şeride çıkarıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL