Güncel Manşetler

Kaya: Fikirlerine Yönelmek İçin Bir Fırsat!

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi: Türkiye Cumhuriyetinin ve Partimizin kurucusu, büyük devlet adamı..

Kaya: Fikirlerine Yönelmek İçin Bir Fırsat!

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Cumhuriyetinin ve Partimizin kurucusu, büyük devlet adamı ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, sonsuzluğa uğurladığımız günün 79. yıldönümünde onu bir kez daha özlemle, saygıyla,  ve rahmetle anıyoruz.

Büyük liderler için kuşkusuz ki matem değil; fikirlerine sadakat gereklidir.” fikrinden hareketle 10 Kasım tarihini bir matem ve milli bir yas günü olarak kabul etmek yerine, fikirlerine yönelmek için bize verilmiş bir fırsat olarak görmekteyiz.

Demokratik, laik ve çağdaş değerlerinden oluşan kişiliğindeki bütünleştirici kimliği ve bilimi kılavuz edinmiş olan anlayışı ile Atatürkçü Düşünce Sistemi, TC. Devletini milleti ile sonsuza dek bölünmez bir bütün olarak yaşayacaktır.

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, ilke ve devrimlerin hiç sönmeyecek bir meşale misali aydınlattığın uygarlık yolunda kararlı ve de istikrarlı ilerleyişimizi sürdüreceğimize, manevi huzurunda söz veriyor ve sizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL