24 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 113.427
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 69
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.573

Kaya,Milletvekili Tarhan ile dernek ziyaretlerine devam etti.

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya her hafta gerçekleştirdiği yoğun dernek ziyaretlerine  bu hafta sonu Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile devam etti. CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya her hafta..

Kaya,Milletvekili Tarhan ile dernek ziyaretlerine devam etti.

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya her hafta gerçekleştirdiği yoğun dernek ziyaretlerine  bu hafta sonu Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile devam etti.

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya her hafta gerçekleştirdiği Çayırovada bulunan hemşeri derneklerini  ziyaret etmeye devam ediyor. İlçe Başkanı Kaya, bu hafta ziyaretlerini Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve Belediye meclis üyeleri ile önce Şekerpınarda yurttaşlarımızla sohbet ederek başladılar, sonrasında, Çayırova Sinoplular Derneği, Tokatlılar Derneği, Gümüşhaneliler Derneği ile sürdürdüler. CHP’li kaya ; CHP Çayırova İlçe örgütü olarak sizlerin yanındayız bu günde Kocaeli Milletvekilimiz  Sayın Tahsin Tarhan ile sizlerin sorunlarını , isteklerini ve taleplerini dinlemeye geldik dedi.

DERNEKLERİMİZİN YANINDAYIZ

İlçe  Başkanı kaya’dan, sonra konuşan Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ise şunları söyledi, derneklerimiz zor koşullarda Kültürlerini yaşatmak çalışıyor ve hemşerileri arasında dayanışmayı sağlıyor sizleri kutluyoruz. Her zaman sizlerin  yanındayız ,bu gün ilçe örgütümüzle birlikte sizleri dinlemeye geldik dedi. Konuşma sonrasında ziyaret karşılıklılı olarak sıcak bir sohbet havasında devam etti. Dernek Başkanları ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.