Güncel Manşetler

Kaymakam Altıntaş ve Başkandan Gazilere Ziyaret

19 Eylül Gaziler Günü’nde Gölcük’te düzenlenen tören ile hayatını kaybeden gaziler anılırken, hayatta olan gazilere ise şükran duyguları iletildi. Tören sonrasında gaziler evlerinde ziyaret edildi. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve..

Kaymakam Altıntaş ve Başkandan Gazilere Ziyaret

19 Eylül Gaziler Günü’nde Gölcük’te düzenlenen tören ile hayatını kaybeden gaziler anılırken, hayatta olan gazilere ise şükran duyguları iletildi. Tören sonrasında gaziler evlerinde ziyaret edildi.

Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Kıbrıs Gazileri İsmail Kocadayı, Osman Topkaya ve Güneydoğu Gazisi Cemalettin Dalgın’ı evinde ziyaret etti.

Kaymakam Altıntaş ve Başkan Ellibeş gaziler tarafından samimi ve sıcak bir şekilde karşılanarak, onlarla sohbet edip, varsa istek ve sorunlarını dinledi.

Gazilerin başlarının tacı olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gazilerimiz için ne yapsak az. Sizlerle sık sık bir araya gelmek gerekiyor. Gölcük Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanında olacağımızı bilmenizi istiyorum. Sizler bizim başımızın tacısınız. Sizleri yürekten seviyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Şehitlik ve gazilik mertebesinin milletimizin gözünde kutsal bir makam olduğunu belirten Kaymakam Mustafa Altıntaş, “Bizler şehit aileleri ve gazilerimizi yılın belirli günlerinde değil her zaman yanındayız. Çünkü bu topraklar şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesinde bizlere vatan olmuştur. Onların sevinci bizim sevincimizdir. Onların üzüntüsü bizim üzüntümüzdür. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL