“Kendinizi psikolojik olarak hazırlayın”

Gri Koç’tan sınava girecek öğrencilere önemli tavsiyeler  Sosyal medyada “Gri Koç” olarak tanınan Gökhan Müftüoğlu, 11. Kocaeli Kitap Fuarı’nda öğrencilerle bir araya geldi. “O Valizler Dolacak” konulu söyleşi gerçekleştiren Müftüoğlu,..

“Kendinizi psikolojik olarak hazırlayın”

Gri Koç’tan sınava girecek öğrencilere önemli tavsiyeler

 Sosyal medyada “Gri Koç” olarak tanınan Gökhan Müftüoğlu, 11. Kocaeli Kitap Fuarı’nda öğrencilerle bir araya geldi. “O Valizler Dolacak” konulu söyleşi gerçekleştiren Müftüoğlu, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına hazırlanan öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu. 

RAHAT OLUN SINAVA HAZIRLANIN

Gençlere sınav öncesinde önemli bilgilere veren Müftüoğl, “Ramazan ve beraberinde sıcak havalar yaklaşıyor. Sınava da birkaç hafta kaldı. Her şeyden önce rahat olmanız gerekiyor. Ve her şeyden önce süre sıkıntısı yaşamamaya çalışın. Bunu pratik yaparak yenin. İlk yaptığının testin süresini tutun. Tuttuğunuz süreyi daha sonraki testlerde düşürmeye çalışın. Kendinizi psikolojik olarak hazırlayın” dedi.

 HER AY 1 DENEME YAPIN

12. sınıf öğrencilerinin yanı sıra 11. sınıf öğrencilerine de önemli tavsiyelerde bulunan Gri Koç Müftüoğlu, “12. sınıfa geçmeden sizin yapmanız gereken bir şey var. O da 12. sınıf olmadan ayda en az 1 deneme sınavı çözmek” açıklamasında bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL