Kitap dostlarıyla buluşma

Gezici Kütüphane SEKA Park Sahili’nde Gezici Kütüphane bu yaz SEKA Sahili’nde 17.00 ile 23.00 saatleri arasında kitap dostlarıyla buluşmaya devam ediyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından #Kocaeli Kültür ve Turizm Müdürlüğü..

Kitap dostlarıyla buluşma

Gezici Kütüphane SEKA Park Sahili’nde

Gezici Kütüphane bu yaz SEKA Sahili’nde 17.00 ile 23.00 saatleri arasında kitap dostlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından #Kocaeli Kültür ve Turizm Müdürlüğü İl Halk Kütüphanesine tahsis edilen Gezici Kütüphane, Başiskele Sahili’nden sonra bu yaz da SEKA Park Sahilinde hizmet vermeye başladı. İl Kültür ve Turizm Müdürü Fatih Taşdelen, önceki akşam 17.00 ile 23.00 saatleri arasında hizmet veren gezici kütüphaneyi ziyaret ederek buraya gelen gençlerle bir süre sohbet etti.

YOĞUN İLGİ

Pandemi sürecinin devam ettiği geçtiğimiz yıl Başiskele Sahili’nde yer alan gezici kütüphane bu sene rotasını, gençlerin yoğun ilgi gösterdiği SEKA Park Sahiline çevirdi. Yaz sezonunun devam etmesi ve gençlerin buluşma noktası haline gelen bölgeye ayrı değer katan gezici kütüphane sunmuş olduğu hizmetle deyim yerindeyse tam not aldı. İl Müdürü Fatih Taşdelen ise “Beklenenin üzerinde gösterilen ilgi bizleri mutlu etti” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL