Genel Gölcük Güncel Manşetler

Kızılırman Caddesi Asfaltlanıyor

Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahalle Kızılırmak Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları tamamlanarak asfaltlama çalışmalarına başladı. Kızılırmak caddesi hemen kapalı pazar yeri inşaatının olduğu noktada bitmekteydi. 17 Ağustos bulvarı..

Kızılırman Caddesi Asfaltlanıyor

Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahalle Kızılırmak Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları tamamlanarak asfaltlama çalışmalarına başladı.

Kızılırmak caddesi hemen kapalı pazar yeri inşaatının olduğu noktada bitmekteydi. 17 Ağustos bulvarı ile bağlantısını sağlayarak vatandaşların güney bölgeleri ile bağlantılarını en kestirme ve en sağlıklı şekilde yapmalarının alt yapısını oluşturacak bu projede en kısa zamanda yol açma çalışmalarını bitirilerek asfaltlama çalışmalarına başlandı.

8 metre genişliğinde 960 metre uzunluğunda olan yolda ilk olarak altyapı ve yol genişletme çalışmaları yapan Gölcük Belediyesi, yolda dolgu çalışmaları ve eğim düzeltmeleri yaptı. Alt temel malzemeyle zemin güçlendirmesinin yapıldığı yolda, asfaltlama çalışmaları da sona gelmiş durumda.

Gölcük’ü daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için 2018’de de önemli projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini vurgulayan Gölcük Belediyesi Başkan vekili Levent Değirmenci, “Hemşehrilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla titiz çalışmalar yürütüyoruz. Gölcük’te yol yenileme ve alternatif yollar kazandırma hizmetlerimiz ile ulaşımı rahatlatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL