Kocaeli Rizeliler Hürriyeti Ziyaret Etti

Hürriyet, Kocaeli Rizeliler Derneği’ni ağırladı  İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Rizeliler Derneği Başkanı Ekrem Kumuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı  İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet,..

Kocaeli Rizeliler Hürriyeti Ziyaret Etti

Hürriyet, Kocaeli Rizeliler Derneği’ni ağırladı

 İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Rizeliler Derneği Başkanı Ekrem Kumuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı

 İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Rizeliler Derneği Başkanı Ekrem Kumuşoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Resul Şan, Sefer Şan, Hasan Bostan, Ali Sarıoğlu, Erkan Sarıoğlu ve Hatice Duysak’ı makamında ağırladı. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette başkan Hürriyet, Nisan ayında yapılan genel kurul sonucu başkanlık koltuğuna oturan Ekrem Kumuşoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

DERNEKLERLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ

Kültürlerin gelecek nesillere aktarılmasında önemli rol oynayan hemşehri derneklerini çok önemsediklerini belirten başkan Hürriyet, “Derneklerimiz, kültür mozaiği olan Kocaeli’nin önemli bir parçası. Geçmişle gelecek arasında önemli bir köprü görevi üstleniyorlar. Biz de hemşehri derneklerimizin çalışmalarına nasıl katkıda bulunabiliriz düşüncesiyle her zaman iletişim halindeyiz” dedi. Ekrem Kumuşoğlu da başkan Hürriyet’e misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini sunarken çalışmalarında kolaylıklar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL