Eğitim Ekonomi Genel Güncel Magazin Manşetler

Kocaeli Üniversitesi’nin hocaları, Emlak Kulübü’ne üye oldu

Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölüm Başkanı Dr.Murat Bolat ve bölümün öğretim görevlilerinden Dr.Leyla Şenol ile Öğr.Gör.Başak Balkır Gülen Emlak Kulübü’nün Onursal Üyeleri oldular Emlak sektöründe yapmış olduğu yenilikçi..

Kocaeli Üniversitesi’nin hocaları, Emlak Kulübü’ne üye oldu

Kocaeli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölüm Başkanı Dr.Murat Bolat ve bölümün öğretim görevlilerinden Dr.Leyla Şenol ile Öğr.Gör.Başak Balkır Gülen Emlak Kulübü’nün Onursal Üyeleri oldular

Emlak sektöründe yapmış olduğu yenilikçi ve vizyoner çalışmalarla dikkatleri çeken Emlak Kulübü, her geçen gün üye sayısını nitelikli bir şekilde artırıyor. Öğretmenler Günü nedeniyle dün Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Emlak Yönetimi Bölüm Başkanı Dr. Murat Bolat ve bölüm hocaları Dr. Leyla Şenol ile Öğr. Gör. Başak Balkır Gülen’i ziyaret eden Emlak Kulübü Yönetimi, tüm öğretim görevlilerinin öğretmenler kulübünü kutladılar.

Dr. Murat Bolat, Dr. Leyla Şenol ve Öğr. Görevlisi Başak Balkır Gülen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Emlak Kulübü’nün her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

Emlak Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Özdağ ise, sektöre ve Emlak Kulübü’nün projelerine desteklerinden dolayı Dr. Murat Bolat ve bölüm hocaları Dr. Leyla Şenol ile Öğr. Gör. Başak Balkır Gülen’i Onursal üye yaparak üyelik belgelerini takdim etti

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİ

Emlak Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerinden oluşan bir heyet Kocaeli Üniversitesi’nde görev yapan Emlak sektörünün önemli isimlerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak öğretmenler günü nü kutladılar. Kocaeli Üniversitesi Emlak Yönetimi Bölüm başkanı Dr. Murat Bolat ve hocalar bu uyarlılıkları için Emlak Kulübüne teşekkür ederek, bizlerde Üniversite olarak her daim sizlerle birlikte projeler üreterek Emlak Kulübünün yanında olacağız dediler.

GAYRİMENKULDE VERGİ BARIŞI
Sektörel konuların en başında yer alan 2023 yılında hayata geçirilecek olan konut satışlarında ekspertiz raporu zorunluluğu dile getirilirken, Dr. Murat Bolat “Konut satışlarında ki ekspertiz raporu zorunluluğu bazı sorunlar getirebilir. Bunların başında Gayrimenkul kazanç artış vergisi sorunu, bunun için belediye Rayiç değerleri üzerinden satılan konutların 5 yıl geçmeden tekrar satış görmesi durumunda yüksek vergiler çıkabilir. Ancak Belli bir milat itibari ile vergi barışı uygulanırsa bundan sonraki süreçlerde vatandaş zor durumda kalmaz. Hem de piyasada bu sorundan kaynaklanacak konut satışı durağanlığı da ortadan kalkmış olur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL