Kocaelispor Yönetimi Vali Aksoy’la

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yeni yönetim kurulu üyeleri Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizleri..

Kocaelispor Yönetimi Vali Aksoy’la
Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yeni yönetim kurulu üyeleri Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizleri kabul etmenizi Kocaelispor’a  olan hislerinizin karşılığı olduğunu düşünüyorum. Kocaelispor’u küllerinden yeniden doğurmaya gayret sarf ediyoruz. Sizlerin çok büyük desteği var. Kocaelispor’u yeniden eski güzel ve başarılı günlerine döndürmeye çalışıyoruz. Yönetimin kurulu arkadaşlarımızın hepsi işlerinde tecrübeli ve başarılı arkadaşlarımızdır.” diyen Üzülmez yönetim kurulu üyelerini  tanıtarak, kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında ise; “İlk öncelikle yeni yönetim kurulunuz hayırlı olsun. Kocaelispor, Kocaeli’nin önemli bir markası ve değeridir. Geçmişte önemli başarılara imza atmış bir takım. Yeniden başarıları yakalaması ve sürdürmesi hepimizin ortak arzusudur. Bu konuda transfer tahtası kapalı olmasına rağmen geçmiş yıllarda da başarıyı yakalamış olan bir takım. Tahtası da Transfer noktasında açılarak, daha iyi bir konuma gelmesi yönünde önemli bir gayreti var yönetim kurulunun. Temennimiz onun gerçekleşmesi ve önümüzdeki süreçte üst liglere çıkarak, Kocaelispor’u süper ligde görmek hepimizin arzusudur. Kocaeli’ye 33 bin kişilik stadyum yapıldı ve bu stadyumunda üst liglerde futbol oynayan takımlara ev sahipliği yapması lazım. Bu yönüyle Kocaelispor’un üst liglere çıkması bu bakımdan önemli ve anlam taşıyan bir önemi var. Temennimiz bu anlamda Kocaelispor’u daha üst noktalara taşıyabilmektir. İlgili kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde uyum içerisinde bu çalışmalar tamamlandığında bu başarıda mutlaka gelecektir. İyi niyetle  yönetimin ortaya koyduğu çalışmalar var. Ben de sürekli olarak başkan beyle görüşme içerisindeyim. Temennimiz önümüzdeki dönem içerisinde  bu başarıyı yakalayacak bir ortamı gerçekleştirmek. Katkısı olan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyen Vali, Başkan Hüseyin Üzülmez ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi ve ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirtti.  

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL