Kocagöz İYİ Parti yöneticilerini ağırladı

İYİ Parti’den KOVİAD’a Tebrik Ziyareti İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur, İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli, ve İzmit İlçe yönetimi, KOVİAD Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde..

Kocagöz İYİ Parti yöneticilerini ağırladı

İYİ Parti’den KOVİAD’a Tebrik Ziyareti

İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur, İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli, ve İzmit İlçe yönetimi, KOVİAD Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Vizyoner İş İnsanları Derneği (KOVİAD) Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve çiçeği burnunda yönetimi, dernek binasında tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Kocaeli’de her kesime hitap eden ve kentimize yeni bir vizyon katmak amacıyla yola çıkan KOVİAD aralıksız faaliyetlerine devam ederken, ziyaretçilerini de ağırlıyor. Başkan Kocagöz son olarak İYİ Parti yöneticilerini ağırladı.

Dernek binasında Başkan Kocagöz ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur ve yönetimi, İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli yer aldı. Pelin Coştur, Başkan Kocagöz ve yeni yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Dernek Başkanı Harun Reşit Kocagöz, anlamlı ziyaretleri için memnuniyetini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL