Güncel Manşetler

Köşker 2B çalışmalarını anlattı

Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleriyle AK Partili ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2B çalışmalarında gelinen aşama hakkında bilgi verdi,..

Köşker 2B çalışmalarını anlattı

Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleriyle AK Partili ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2B çalışmalarında gelinen aşama hakkında bilgi verdi, istişarede bulundu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleri temsilcileriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Kent meydanı menekşe nikah salonunda gerçekleşen istişare toplantısında Başkan Köşker, mahalle temsilcilerinin önerilerini dinledi ve çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi verdi. Başkan Köşker’in mahalle sakinlerini bilgilendirdiği toplantıya belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, AK Parti’li ve CHP’li belediye meclis üyeleri, başkan danışmanı Şakir Bitmez, Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle muhtarları, dernek başkanları ve ilgili birim müdürlüleri katıldı.

MAĞDURİYET YAŞANMADAN ÇÖZÜLECEK

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahallerinde yapılan 2B çalışmaları ve projeleri hakkında mahalle sakinleriyle karşılıklı istişarede bulundu.  Başkan Köşker, “Bu işin çözüme kavuşması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Üstümüzde büyük bir sorumluluk var. Bunun farkındayız. Bu anlamda kimseyi mağdur etmeden bu sorunu nasıl çözeceğimizi istişare ediyoruz. Konuyu Başbakanlık ve bakanlıklar da yakından takip ediyor.  Sizlerden isteğim sakinliğinizi muhafaza edin, bizlere ve hükümetimize güvenin. Bu sorun artık sona yaklaştı ve inanıyorum ki herkesi mutlu edecek bir sonuca kavuşturacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL