KOTO Doğalgaz Sektörü istişare toplantılarına devam ediyor

Kocaeli Ticaret Odası 6. Meslek Komitesi bünyesinde yer alan Doğalgaz Sektörü, istişare toplantılarının ikincisini gerçekleştirdi. Toplantıda, sektörün sorunları- çözüm önerileri ve projeleri görüşüldü Daha güçlü bir ‘Kocaeli ekonomisi’ için, sektörlerin..

KOTO Doğalgaz Sektörü istişare toplantılarına devam ediyor

Kocaeli Ticaret Odası 6. Meslek Komitesi bünyesinde yer alan Doğalgaz Sektörü, istişare toplantılarının ikincisini gerçekleştirdi. Toplantıda, sektörün sorunları- çözüm önerileri ve projeleri görüşüldü

Daha güçlü bir ‘Kocaeli ekonomisi’ için, sektörlerin de güçlendirilmesi gerekliliğine inanan Kocaeli Ticaret Odası, bu amaçla istişare toplantıları gerçekleştirerek, iş kollarının adeta röntgenini çekiyor, geleceklerini planlıyor. KOTO, 6. Meslek Komitesi’nde yer alan Doğalgaz Sektörü için düzenlenen istişare toplantılarının ikincisi geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

İLGİ YOĞUN OLDU

KOTO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Atalay, 6. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Akgüneş, Komite Başkan Yardımcısı Salih Türe ve Komite Üyesi Mehmet Uzuner’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Yönetim Kurulu Üyesi Atalay’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, görüş alışverişiyle devam etti.

ATALAY: BİRLİKTE ÇÖZÜM ÜRETMEK ÇOK DAHA ETKİLİ

Başarının ve başarılı uygulamaların temelinde, istişarelerin ve görüş alışverişinin yer aldığını ifade ederek konuşmasına başlayan Yönetim Kurulu Üyesi Atalay, “Sektöre özel ilk toplantımızı Nisan ayında gerçekleştirerek, önemli bir süreci başlattık. Halen gündemimizde sektörümüze dair birçok sorun var ama bunu sektörün aktif temsilcileri olan sizlerle görüşmek ve çözüm önerileri geliştirmek çok daha etkili ve önemli. KOTO olarak bunu çok önemsiyoruz” dedi.

TOPLANTI GÜNDEMİ

Toplantının devamında; Doğalgaz Sektörü 1. İstişare Toplantısı’nda alınan kararlar ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktarımında bulunulurken ayrıca; Sektöre özel uygulamalı mesleki eğitimler, fuar ziyaretleri, teknik geziler, 21 – 23 Ekim tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan WETEX & SOLAR SHOW 2019-21. Su, Enerji, Teknolojileri ve Çevre Fuarı, sektöre özel İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları ile ilgili bilgilendirme çalışmaları, mesleki standartlar konuları da detaylıca ele alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL