Güncel Manşetler

Köy Muhtarları Toplantısı Yapıldı

Köy muhtarlarının katılımı ile aylık olağan Muhtarlar Toplantısı, Belediye Başkanlık Makamı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda Muhtarlarla eksiklikler ve temenniler ile ilgili bilgi alışverişlerinde bulunuldu çözüm noktasında neler yapılabileceği konuları görüşüldü…

Köy Muhtarları Toplantısı Yapıldı

Köy muhtarlarının katılımı ile aylık olağan Muhtarlar Toplantısı, Belediye Başkanlık Makamı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda Muhtarlarla eksiklikler ve temenniler ile ilgili bilgi alışverişlerinde bulunuldu çözüm noktasında neler yapılabileceği konuları görüşüldü.

Gölcük köy muhtarlarının katılım gösterdiği Aylık Olağan Muhtarlar Toplantısı, dün Belediye Başkanlık Makamı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, İsu Gölcük Şube Müdür Mehmet Yaman ve köy muhtarları katılım gösterdi. Yapılan toplantıda köylerin sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikirler üretildi, istek ve temennilerde bulunuldu.

“Hep Birlikte Sorunların Üstesinden Geliyoruz”

Gerçekleştirilen toplantıda köy muhtarları, köylerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek çözüm önerileri hakkında Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman’dan destek istediler. Başkan Yardımcısı Kahraman, toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Köylerimizdeki sıkıntıları aktarmanız durumunda bizler de gereken çözüm önerilerini sizlere sunup sorunları ortadan kaldırmak için gayret göstereceğiz. Yine bu konuda birlikte çalışmaya, her zaman olduğu gibi devam edelim. Bunu devam ettirdiğimi sürece de üstesinden gelemeyeceğimiz hiç sorun olmayacaktır” dedi.

Köy Muhtarları istek ve temennilerinin yerine getirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini ilettiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL