Köylerin Sorunlarını Yerinde Dinledi

Türkkan Kocaeli’yi Boş Bırakmıyor Cuma Günü Kandıra’nın Köylerindeydi  Pınarlı, Teksen, Yağcılar, Çerçili Köylerini Ziyaret Etti İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Perşembe günü TBMM Genel Kurulu’nun çalışmalarına Salı..

Köylerin Sorunlarını Yerinde Dinledi

Türkkan Kocaeli’yi Boş Bırakmıyor Cuma Günü Kandıra’nın Köylerindeydi

 Pınarlı, Teksen, Yağcılar, Çerçili Köylerini Ziyaret Etti

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Perşembe günü TBMM Genel Kurulu’nun çalışmalarına Salı gününe kadar ara vermesi ile soluğu Kocaeli’nde aldı.

Cuma günü Ankara’dan Kandıra’ya giden Türkkan köylere çıkarma yaptı. Türkkan’a İYİ Parti Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay da eşlik etti.

Köylerin Sorunlarını Yerinde Dinledi

 

Türkkan Kandıra’da Pınarlı, Teksen, Yağcılar, Çerçili köylerini ziyaret etti, muhtarlar; Hüseyin Gün, Kadir Yılmaz, Şerafettin Gökçe ve vatandaşlardan köylerin sorunlarını dinledi.

İlçe Başkanı Altınay ile birlikte sorunlarla ilgili detaylı bilgi alan Türkkan, sorunların tamamını TBMM’de dile getirip çözümü yolunda ilgili yerlere talepte bulunacaklarını ifade etti.

 

Teksen Köyünde Yaşayan 11 Yaşındaki Ecrin: “Benim Tabletim Yok, Tabletim Olsa Da Köyde İnternet Yok.”

Kandıra’nın yakında baraj altında kalacak olan Teksen Köyü’ne yaptığı ziyarette Türkkan’ın köyde yaşayan 11 yaşındaki Ecrin ile yaptığı sohbet dikkat çekti. Türkkan bu sohbeti sosyal medya hesabında da paylaştı:

“Kandıra’nın yakında baraj altında kalacak olan Teksen köyüne yaptığım ziyarette 11 yaşındaki Ecrin kızımız geldi yanıma.

– “Beni dinler misin” deyip devam etti:

– Benim tabletim yok, tabletim olsa da köyde internet yok. Siz benim geleceğimi düşünmüyorsunuz.”

Yeni Üyelere Rozet Taktı

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan yaptığı ziyaretlerde partisine yeni üyeler de kazandırdı. Türkkan üyelerin rozetlerini de kendi eliyle taktı.

Hastaları Ziyaret Etmeyi de İhmal Etmedi

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, her zaman yaptığı gibi gittiği yerde hasta vatandaşları ziyaret etme geleneğini de sürdürdü. Geçmiş olsun dileğinde bulunan Türkkan, acil şifalar temennisinde bulundu.

İYİ Partili Türkkan’ın Kandıra’daki son durağı Bağırganlı’ydı. Bağırganlı Limanı’nda balıkçılık yapan ilçe yöneticisi Adem Caner ile bir araya gelen Türkkan, burada Caner ve diğer balıkçılar ile sohbet etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL