Manşetler Surmanset

KPSS tercih sonuçları açıklandı!

KPSS tercih sonuçları açıklandı. Lisans ve ön lisans mezunlarını ilgilendiren KPSS-2017/6 tercih sonuçları sonuç sorgulama sistemi üzerinden görüntüleniyor. Adaylar kişisel bilgilerini sisteme girerek aldıkları puana ulaşabilecek. KPSS 2017/6 Tercih Kılavuzunda..

KPSS tercih sonuçları açıklandı!

KPSS tercih sonuçları açıklandı. Lisans ve ön lisans mezunlarını ilgilendiren KPSS-2017/6 tercih sonuçları sonuç sorgulama sistemi üzerinden görüntüleniyor. Adaylar kişisel bilgilerini sisteme girerek aldıkları puana ulaşabilecek.

KPSS 2017/6 Tercih Kılavuzunda yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün sözleşmeli pozisyonların yerleştirme işlemleri bugün itibariyle tamamlandı. KPSS tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. 3 Temmuz itibari ile sona eren KPSS 2017/1 tercihlerinin sonuçları için gözler ÖSYM’deydi. Geçtiğimiz hafta ilan edilmesi beklenen tercih sonuçları dün açıklandı. Sonuçlar http://www.osym.gov.tr adresinde. Tercih sonuçlarını kontrol etmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

KPSS-2017/6: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

KPSS 2017/6 Tercih Kılavuzunda yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün sözleşmeli pozisyonların yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları, 18 Temmuz 2017 tarihinde saat 16:50’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklandı. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğreniyorlar.

Tercih Sonuçları Görüntüleme için Tıklayın

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL