17 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.436
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 165
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.812

“KTO İle Dayanışma İçinde Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz’”

Kocaeli Vergi Dairesi’nden KTO’ya Ziyaret Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ve Körfez Vergi Dairesi Müdürü Dursun Kaçar Körfez Ticaret Odası’na 7256 sayılı kanun ile alakalı bilgilendirme sunumu yapmak amacı..

“KTO İle Dayanışma İçinde Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz’”

Kocaeli Vergi Dairesi’nden KTO’ya Ziyaret

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ve Körfez Vergi Dairesi Müdürü Dursun Kaçar Körfez Ticaret Odası’na 7256 sayılı kanun ile alakalı bilgilendirme sunumu yapmak amacı ile ziyarette bulundular.

EŞGİN ‘’KTO İLE DAYANIŞMA İÇİNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ’’

Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Kırcı ve Hamza Küpeli’ nin hazır bulunduğu ziyarette Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ‘’Körfez Ticaret Odası ilimizin en önemli sivil toplum örgütlerinden biri. Her zaman yetki ve imkânımız dâhilinde kurumsal işbirliği ile dayanışma içerisinde çalışmalarımızı yürüttük ve yürütmeye de devam edeceğiz’’ derken KTO Yönetim Kurulu başkanı Recep Öztürk Ziyaretleri nedeniyle Kocaeli Vergi Dairesi’ ne teşekkür etti.

7256 SAYILI KANUN ANLATILDI

Körfez Ticaret Odası’na yapılan ziyarette Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı osman Eşgin bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkındaki kanun ile ilgili amaç, kapsam ve hükümler ile hangi kurumları kapsadığı ve bu kanunun avantajlarını oda yönetimi ile paylaştı. Yapılan bilgilendirme için teşekkür eden Öztürk bilgilendirme için teşekkürlerini sunarken ziyaret sosyal mesafe kuralları kapsamında çekilen fotoğraf ile son buldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.